Klasické ošetření pleti, krku a dekoltu

 

Jak probíhá profesionální kosmetické ošetření ???

Profesionální kosmetické ošetření  trvá přibližně 90 minut a zahrnuje ošetření obličeje, krku a dekoltu.  Na základě diagnostiky typu pleti, věku, momentálního stavu pleti, ale i ročního období a Vašeho životního stylu vyberu typ ošetření a tomu odpovídající přípravky. 

Ošetření každého klienta je zcela individuální. Vlastní ošetření začíná jemným odlíčením a pokračuje lehkou čistící masáží. Ta uvolní a změkčí pleť a připraví ji pro další ošetření. Následně provedu úpravu obočí, depilaci v obličeji. Poté lze provádět hloubkové čištěni. Po všech předchozích krocích přichází vrchol ošetření - masáž. Relaxaci a odpočinek dokončím maskou. Celý proces končí nanesením ochranného krému. Ideální je, pokud se pleť již nemusí líčit. Avšak pokud se chystáte do společnosti je možné nanést lehký denní make-up. 

                                         

Pár slov ke kosmetickým masážím 

Nejdůležitější částí kosmetického ošetření je kosmetická masáž, která je nejúčinnější proti stárnutí pleti.
Masáž je velmi účinnou a příjemnou fází kosmetického ošetření. Má prokazatelně pozitivní efekt na pleť, ale i na uvolnění celého těla a psychického napětí. V současné době se v kosmetologické praxi používají především masáže prováděné v klidnějším tempu. Jsou zaměřené na relaxaci nebo naopak stimulaci pomocí akupresurních bodů v obličeji a dekoltu, na úpravu krevní a mízní cirkulace, které podporují látkovou výměnu v kůži a zvyšují pevnost a pružnost pleti. Vyzkoušejte u mě ošetření pleti a nezažijete nikdy naprosto stejnou masáž. 
Například máte "zatnuté zuby", někdo pociťuje velké napětí a stažení v partiích mezi obočím a na čele, nebo v oblasti dolní čelisti. Masáží lze toto napětí uvolnit a tak pomoci k odplavení stresu a relaxaci, zvláště u těch z vás, které mají již s celkovým uvolněním potíže.
Kosmetická masáž je stejně kvalitní terapií jako celotělová masáž. Pomůže vám relaxovat, ale zároveň stimuluje jak pokožku, tak i celé tělo a duši. Budete odcházet odpočaté a nabité energií. 

 

 

Ošetření v salonu

 
V salonu pracuji převážně s kosmetikou značky  FOR LIFE & MADAGA
 
FOR LIFE & MADAGA - ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH.
Tradiční ověřená značka od roku 1994. For Life spol. s r.o. vznikla v roce 1993 jako původní česká výrobní společnost bez účasti zahraničního kapitálu se specializací na výrobu a vývoj regenerační kosmetiky. Primárním zaměřením jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. Vyrábí také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců). Od počátku roku 2007 přichází se zcela novým konceptem „Natural Innovation“.  Nejvýznamnější změnou je maximální snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konservační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji a estery.
 

V salonu naleznete mimo jiné tyto služby:

  • standardní ošetření pleti vč. dekoltu
  • péče o oční partie
  • čištění pleti
  • manuální lifting obličeje a krku
  • oxygenoterapie
                                    
                
  • ošetření pro muže
  • masáž obličeje, krku a dekoltu
  • barvení řas a obočí
  • depilace
  • líčení                                              
                            
                                                             
                                                            

Kosmetička doporučí i domácí péči

Kosmetička by vám měla doporučit jak vhodné přípravky, tak vám vysvětlit i celý postup ošetření. Měla by vás informovat nejen jak a co, ale hlavně proč byste vybrané přípravky měla používat. 

 

Jedině čistá pleť je zdravá

Úplným základem, co se týká péče o pleť, je každodenní večerní odličování a čištění pleti. Dobře vyčištěná pleť se může přes noc regenerovat a vypadá odpočatě. Na pevné a zdravé pleti se vráskám nedaří, a proto je žádoucí tento stav podpořit. Stejně tak jako tělu, i pleti prospívají vitaminy. V tomto ohledu jsou nejlepší vitaminy C a E. Mladistvou pleť podpoří i koenzym Q10. Ten je přirozeně obsažený v kůži a zásobuje kožní buňky energií pro opravné procesy.  

                                                      

 

Pleťový krém používejte dvakrát denně

Vrásky se ke slovu začínají viditelněji hlásit kolem třicítky, a to je právě období, kdy byste měla začít tváři věnovat zvýšenou péči. V tomto věku pleť ukáže, jak jste se o ni doposud staraly. Neměla by chybět pravidelná aplikace krému ráno a večer. Vhodný krém volte s ohledem na typ pleti

Mastná pleť je sice problematická, ale z hlediska vrásek výhodou. Vrásky se totiž objeví mnohem později než v případě normální či suché pleti