Manuální lifting obličeje a krku

 

Manuální lifting obličeje je zjednodušeně řečeno vyhlazující masáž obličeje. Jedná se o šetrnější a neinvazivní obměnu operativní procedury známé jako lifting obličeje. Při klasickém liftingu dochází k operativnímu napínání pokožky, zatímco liftingová masáž se omezuje pouze na manuální procesy, které vedou k postupnému vyhlazení vrásek a napnutí kontur obličeje. Pro redukci vrásek a známek únavy tedy nemusíte podstupovat operativní lifting, ale vystačíte si s mnohem šetrnější i příjemnější kosmetickou metodou.Pokud vám bude liftingová masáž prováděna správně, můžete se spolehnout na regeneraci a zpomalení procesu stárnutí pokožky. Docílíte tak celkově mladšího vzhledu vašeho obličeje.

Manuální lifting působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, ke zrychlení odvodu odpadních látek, a k úbytku podkožního tuku (podbradek), redukují se strhané a unavené rysy, zmírňují se kruhy a váčky pod očima. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Kontraindikace

hnisavá onemocnění na kůži obličeje

zánětlivá onemocnění v oblasti hlavy (záněty uší, očí, zubů, koutky rtů, …)

bolestivé záněty obličejových nervů

porucha štítné žlázy

aktuálně – pokožka podrážděná nadměrným opalováním

 

Manuální lifting se nedoporučuje

u mladých lidí

po botoxových injekcích (až po 6 měsících)

při silikonových výplních

Po plastikách obličeje a po veškerých chirurgických zákrocích v obličeji se nejprve informujte u svého lékaře

 

Autorem této unikátní masérské sestavy pro manuální lifting obličeje v ČR je Robert Al Aref.

Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.