Poprvé na masáž

                  

Pokud jdete na masáž poprvé, jistě máte obavy co si vzít na sebe, co s sebou apod.

Nepotřebujete s sebou vůbec nic.Ručníky a vše potřebné dostanete. Pokud jdete na celkovou masáž je lepší si vzít starší spodní prádlo (používám různé typy olejů). Jste-li alergičtí předem mi to sdělte a zvolíčistý přírodní olej bez aromatických silic. Pokud máte nějaký zdravotní problém sdělte mi ho prosím již při objednávání, podávejte prosím ve svém vlastním zájmu pravdivé informace. Zda-li si nejste jisti, jestli můžete masáž vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu podstoupit, poraďte se nejdříve se svým lékařem. Pokud jste těhotná sdělte mi to také při objednávce.Vyhnete se případnému odmítnutí provedení masáže která je pro tento stav nevhodná.

                                      

Masáž je hlavně záležitostí upevňující zdraví, avšak nezanedbatelný je také vliv na psychiku. Masáž bývá považovaná za velmi příjemnou proceduru a rozhodně není čeho se bát. Dopřejte si uvolnění, relaxaci a odpočinek

 

Dejte na svoji intuici. Jsou dny, kdy nemáte náladu, kdy se cítíte zesláblí. V takovém případě masáž raději vynechejte

Před samotnou masáží se domluvíme na druhu a průběhu masáže. Povíte mi, co od masáže očekáváte, jestli máte nějaké zdravotní potíže a jaké máte přání, aby masáž proběhla podle Vašich představ. Potom si odložíte a uložíte se na masážní lehátko (podle předchozí domluvy na záda nebo na břicho). Tělo si přikryjete velkou osuškou. Vaše intimní místa budou vždy zakrytá a to, i v průběhu masáže. Při masáži je odkrytá vždy jen ta část těla, která je právě masírována.

                                                                             
Pro Vaše naprosté uvolnění a odpoutání se od starostí běžného života Vám pustím relaxační hudbu. U samotné masáže je dobré nemluvit a plně si ji vychutnávat. Přispějete tomu, že pocítíte maximální požitek a hlavně účinek masáže na Vaše tělo a duši. 

 

  • Pokud to je možné, v  den masáže byste neměli vykonávat žádnou fyzicky náročnou činnost.
  • Neměli byste pít alkohol a zhruba 2 hodiny před masáží se nedoporučuje dávat si větší nebo hodně tučné jídlo.
  • Je také dobré zvýšit přísun tekutin.
  • Před tím, než se vypravíte na masáž, je vhodné dát si horkou koupel či sprchu. Svaly se tak uvolní, tělo prohřeje a připraví se tak lépe na masáž. Tělo bude lépe připraveno absorbovat masážní prostředky, mnohdy s vysoce léčivýúčinkem.
  • Na masáž se dostavte včas a dobře naladěni
  • Jeli to možné, nezapomeňte vypnout mobilní telefon - chcete přeci relaxovat.
  • Odložte si brýle, hodinky, řetízky, prstýnky, náramky, sepněte dlouhé vlasy.

 

Chce se vám během masáže spát? Spěte. Spánek je většinou stavem nejhlubší relaxace a regenerace a zároveň je to důkaz Vaší důvěry. Proto se mu nebraňte, není to důvod k přerušení masáže